Plkáme jen tak :) - IV. NOVÁ
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 330, 331, 332

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra nosenideti.info -> Plkáme jen tak :)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvitaK

Moje fotky
PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2019 19:36    Předmět: Citovat

Ženy, chci se zeptat: píšu pro svatební blog, kde máme i rubriku Vaše svatby - skutečné nevěsty tam popisují svůj velký den. A tak mě napadlo - nenašla by se tu nevěsta, co měla u sebe (ne nutně na obřad, klidně i jen během dne) dítko v šátku/nosítku, a chtěla by se o svou vzpomínku podělit se čtenářkami? Třeba jestli a jak šátek ladila k šatům apod., plus teda tak nějak popsat celý ten den. Je to něco, co jsme ještě na blogu neměly, ale podle mě je spousta žen, co se vdává už s dětmi, a třeba to bude pro někoho inspirace, jak se dá svatební den užít, i když nevěsta je už máma.

Článek doplňujeme fotkami, tak je třeba někdo, komu nevadí toto sdílet.
Dáváme tam i odkazy na dodavatele, takže můžete zcela veřejně pochválit, doporučit... Smile

Pro info posílám odkaz na tu rubriku - můžete se mrknout, jak ty články vypadají, plus i na celý blog:
http://svatebniblog.cz/category/vase-svatba/
http://svatebniblog.cz/

Snad příspěvek nevadí, je to jen nezávazný dotaz. Případné otázky ráda zodpovím, kdyby měl někdo zájem se rozepsat, tak dejte prosím vědět na mail eva.kapounkova@gmail.com. Moc díky Smile
Baroneska

Moje fotky
PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2019 9:56    Předmět: Citovat

Nemáte někdo tip na dárek pro paní učitelku? Nikdy jsem ty konce školního roku až tak neprožívala, ale naše děti teď mají naprosto skvělou paní učitelku v hudebce, už dlouho jsem se nesetkala s pedagogem, který by svým povoláním tak žil, byl ochotný toho tolik dělat pro děti i ve svém volném čase... Skoro jim jí závidím Smile
dasikv

Moje fotky
PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 14:57    Předmět: Citovat

Baroneska napsal:
Nemáte někdo tip na dárek pro paní učitelku? Nikdy jsem ty konce školního roku až tak neprožívala, ale naše děti teď mají naprosto skvělou paní učitelku v hudebce, už dlouho jsem se nesetkala s pedagogem, který by svým povoláním tak žil, byl ochotný toho tolik dělat pro děti i ve svém volném čase... Skoro jim jí závidím Smile

Ditu do školy jezdíte do RpR? Myslíš paní učitelku z nauky? To je vlastně jedno, co su zvědavá Very Happy Začala jsem teď ve Zdravém já kupovat plody a ovoce a pak to svážu do pytlíku celofán. nebo do sklenice. Nebo nějaká dobrá čokoláda. Nebo třeba i sadu pěkných látkových pytlíku na ovoce, zeleninu, pečivo pokud je tomu paní učitelka přístupná. Nebo mixit dobroty, svíčku nejčastěji chodime do uniparu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu  
Baroneska

Moje fotky
PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 17:31    Předmět: Citovat

dasikv napsal:
Baroneska napsal:

Ditu do školy jezdíte do RpR? Myslíš paní učitelku z nauky? To je vlastně jedno, co su zvědavá Very Happy Začala jsem teď ve Zdravém já kupovat plody a ovoce a pak to svážu do pytlíku celofán. nebo do sklenice. Nebo nějaká dobrá čokoláda. Nebo třeba i sadu pěkných látkových pytlíku na ovoce, zeleninu, pečivo pokud je tomu paní učitelka přístupná. Nebo mixit dobroty, svíčku nejčastěji chodime do uniparu.

Myslím paní Zátorskou - Vaška má na nauku, Anežka k ní chodí na hudební školičku a na housle, Vašek s ní teď byl na koncert filharmonie, přijel nadšený a paní učitelka mi ho dovezla až domů... Připadá mi, že ty děti umí pro hudbu nadchnout a jen doufám, že jim to vydrží. Já talent ani vzdělání v této oblasti neměla, ale moc se mi to líbí.
Asi taky nakonec skončím u nějakého sušeného ovoce a oříšků, pytlíků bych mohla našít spousty, ale těžko se někdy odhaduje, kdo je ocení a komu budou doma jen překážet Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra nosenideti.info -> Plkáme jen tak :) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 330, 331, 332
Strana 332 z 332

Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.